Znikopisy dziecięce, są to wyjątkowe tablice, które służą do rysowania. Ich zaletą jest to, że podczas zabawy dzieci nie brudzą rączek, stołu oraz ścian. Za pomocą znikopisu rysuje się po specjalnej tablicy, która jest w zestawie. Wystarczy jeden ruch, żeby usunąć wykonany rysunek dziecka. Wtedy można zacząć rysować od początku. Bez konieczności brudzenia kartek i posiadania kredek.

Czym są znikopisy dla dzieci?

Znikopis jest to zestaw, składający się ze specjalnej tablicy i mazaka. Można śmiało nazwać taki zestaw magicznym. Mazak jest przeznaczony wyłącznie do rysowania do tablicy, która jest umieszczona w zestawie.

Jeżeli chcemy usunąć rysunek, który powstał z pomocą dziecka, wystarczy przesunąć suwakiem i rysunek znika. Drugim rozwiązaniem jest przetarcie tablicy ręką. Ogromną zaletą korzystania ze znikopisu jest czystość. Mazak nie jest w stanie ubrudzić czegokolwiek. Dodatkowo zestaw składa się z 2 produktów, nie musimy wyjmować bloku do rysowania, ani całego zestawu kredek.

Znikopisy dla dzieci

Wadą takiego zestawu jest brak kolorów. Rysunek, który powstaje jest biało-czarny. Dodatkowo rysunku, który namalowało dziecko nie można zapisać. Rysunek znika. Taki rodzaj zabawki jest przeznaczony dla dziecka, który skończył 3 lata.

Jak działają znikopisy?

Tablica, która jest w zestawie z magicznym mazakiem, pokryta jest specjalną folią. Pod tą folią umieszczone są drobinki metalu. Magiczny mazak jest namagnesowany. Gdy dziecko przykłada końcówkę znikopisu do tablicy drobinki metalu układają się we wzór, który został narysowany przez dziecko. Oto cała tajemnica magicznego zestawu.

Jaki znikopis wybrać dla dziecka?

Na rynku jest wiele rodzajów znikopisów. Jeżeli chcemy wybrać ciekawy zestaw dla dziecka, należy zdecydować się na zestaw ze stempelkami lub pieczątkami. Taka zabawka jest jeszcze ciekawsza dla dziecka i da mu sporo frajdy. Znikopisy występują w różnych rozmiarach. Większa tablica znakomicie sprawdzi się w domu. Z kolei ta o mniejszym rozmiarze, przyda się w podróży.

Przeczytaj też: http://www.ashoka.pl/zestawy-pieknosci-dla-dziewczynek-czy-warto-kupic/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here