Kolonie i obozy letnie dla dzieci to nasza specjalność – wybierz jedną z najlepszych propozycji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 18 lat.

Przyjmujemy zapisy do Szkoły Czarodziejów

Zamieszkasz w prawdziwym zamku, otrzymasz klucz do świata magii i czarów, razem z innymi czarodziejami będziesz zgłębiać sztukę formułowania zaklęć i władania różdżką. Ale to nie wszystko. Poznasz wspaniałych przyjaciół, z którymi będziesz się świetnie bawić, zwiedzać, odpoczywać.

A może Szkoła Tropicieli?

Dołącz do jednego z czterech bractw! Bądź czujny i odważny. Weź udział w „manewrach”, odkrywaj tajemnice, poznaj tajniki samoobrony. Spędzaj czas na świeżym powietrzu biorąc udział w niezwykłej przygodzie.

Rekrutujemy również do Gwiezdnej Akademii

Tu udoskonalisz swój umysł i ciało. Rozwiniesz wyobraźnię przestrzenną, koncentrację, poznasz tajniki dyplomacji, nauczysz się korzystać z szyfrów i władać mieczem.

Mamy dla Ciebie wiele zabaw i imprez. Na pewno nie będziesz się nudzić.

Dlaczego warto wysłać dziecko na letnie kolonie?

Nasze kolonie letnie dla dzieci to przede wszystkim bezpieczne, dobrze przemyślane i dostosowane do zainteresowań formy wypoczynku zorganizowanego. Nie zostawiamy niczego przypadkowi.

Dzieci przebywając z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach łatwo nawiązują nowe znajomości. Uczą się zarówno samodzielności, jak i współpracy w grupie. Wspólna zabawa, wspólne rozwiązywanie zagadek, zwiedzanie okolicy, wspólne imprezy – tak rodzą się przyjaźnie.

Ciekawy, urozmaicony program, doświadczona kadra, zakwaterowanie w zamku lub pałacu, świeże, zdrowe posiłki z uwzględnieniem diety/ alergii pokarmowych poszczególnych uczestników, to wszystko sprawia, że nasze kolonie i obozy letnie dla dzieci są bezpieczne, komfortowe i niezapomniane.

Dbamy o to, by każdy z uczestników poczuł się swobodnie, mógł rozwijać swoją kreatywność, odkrywać nowe pasje, spróbować aktywności, z którymi nie miał wcześniej do czynienia.

Dbamy o dobre relacje, uczymy pracy zespołowej, wskazujemy sposoby pokonywania trudności, dajemy przestrzeń do wyrażenia siebie. Zapewniamy najwyższe standardy noclegowe, atrakcyjne turystycznie miejsca pobytu, pełne wyżywienie, dostosowany do wieku i zainteresowań rodzaj zajęć.

Nasze kolonie i obozy tematyczne przeznaczone są dla fanów Harry’ego Pottera, Władcy Pierścieni i Gwiezdnych Wojen, tych przyszłych i tych obecnych. Nie musisz być ekspertem, wystarczy, że będziesz chciał tu być i zanurzyć się z nami w ten fantastyczny świat.
Po więcej informacji zapraszamy na https://quatronum.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here