Każda większa i mniejsza firma, niezależnie od tego czy zatrudnia trzech czy trzystu pracowników, powinna dbać o komfort i zadowolenie swoich podwładnych. Zadowolony i usatysfakcjonowany pracownik jest bardziej lojalny wobec firmy i chętniej wykonuje powierzone mu zadania. Aby utrzymać wysoki poziom zadowolenia i motywacji pracowników do działania, firmy prześcigają się w organizowaniu coraz to ciekawszych eventów firmowych, podczas których pracownicy mają okazję zżyć się z firmą i przekonać się o jej dobrych intencjach. 

Jednym z coraz popularniejszych trendów w polskich przedsiębiorstwach jest organizowanie pracownikom wyjazdów integracyjnych, podczas których można nie tylko doskonale bawić się w korporacyjnym towarzystwie, ale również osiągnąć różne cele istotne dla ducha zespołu i budowania współpracy. Organizacją takich wyjazdów dla firm zajmują się specjalnie wykwalifikowane biura podróży, takie jak na przykład bctincentive.pl. Przekonaj się, dlaczego warto zaufać firmie bctincentive.pl i wspólnie z nią zorganizować niezapomniany wyjazd firmowy dla swoich pracowników. Dowiedz się więcej na ten temat czytając poniższy artykuł. 

Co można zwiedzić w ramach wyjazdu z bctincentive.pl? 

Firma specjalizująca się w organizacji wyjazdów dla firm – bctincentive.pl ma w swojej ofercie wiele wspaniałych propozycji wycieczek dla pracowników o zróżnicowanych preferencjach. Absolutnyi hitami wśród wyjazdów z biura bctincentive.pl są wyjazdy na jarmarki adwentowe do Drezna czy Wiednia, na narty do Włoch oraz na weekend do Skandynawii ze zwiedzaniem Kopenhagi i Malmo. Którą z tych wycieczek warto wybrać, aby zapewnić pracownikom niezapomniane emocje i przeżycia podczas wyjazdu firmowego? Na jakie atrakcje postawić na wyjeździe, aby zrealizować cele ważne dla zespołu oraz zintegrować wszystkich pracowników? Sprawdź koniecznie! 

Jarmark adwentowy w Dreźnie z bctincentive.pl

Organizując wyjazd firmowy z bctincentive.pl na jarmark adwentowy w Dreźnie, możesz mieć pewność, że Twoi pracownicy nie tylko poczują prawdziwego ducha świąt, ale również zbliżą się do siebie i zintegrują się przy kubku grzanego wina podczas długich, grudniowych wieczorów. W planie wycieczki znajduje się między innymi zwiedzanie słynnego planu filmowego Gorlitz, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem oraz degustacja wina na magicznym jarmarku w Dreźnie oraz w zamkowej winnicy. 

Weekend w skandynawii z bctincentive.pl

Kto nie chciałby chociaż raz odwiedzić bajecznej Skandynawii? O ile koszty wyjazdu na własną rękę są zazwyczaj dość wysokie, o tyle dzięki wyjazdowi firmowemu zorganizowanemu przez bctincentive.pl dla wszystkich pracowników, cena nie gra już tak dużej roli. Podczas pełnej malowniczych widoków wycieczki do Kopenhagi w Danii i Malmo w Szwecji, pracownicy będą mieli okazję poznać nieco skandynawskiej historii, przejechać się ulicami malowniczych miast na rowerach niczym prawdziwi skandynawowie oraz odkryć nowe i zaskakujące smaki kuchni skandynawskiej. 

Jeżeli chcesz zorganizować w swojej firmie nietuzinkowy wyjazd firmowy, o którym Twoi pracownicy przez długi czas nie będą mogli zapomnieć, koniecznie skorzystaj z pomocy doświadczonego biura podróży dla firm: https://bctincentive.pl/. Przekonaj się ile korzyści płynie ze zorganizowania takiego wyjazdu dla pracowników oraz jakie ważne cele można zrealizować podczas wycieczki do Skandynawii, na narty do Włoch czy na jarmark świąteczny do Drezna. Organizacja wyjazdu firmowego nawet dla kilkuset osób dzięki współpracy z bctincentive.pl okaże się przyjemnym doświadczeniem. Nie czekaj ani chwili dłużej i podaruj swoim pracownikom niezapomniany prezent oraz liczne możliwości rozwoju. Na wyjeździe firmowym z bctincentive.pl wszyscy pracownicy poczują się lepiej niż podczas codziennej pracy za biurkiem w korporacji. Sprawdź koniecznie już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here