Narty są jednym z ulubionych sportów wielu osób. Przepadają za nim zarówno młodzi, jak i starsi, a wspólne wyjazdy w gronie przyjaciół mogą stać się okazją do dalszego zacieśniania więzów. Szczególnie dobrym czasem na takie przygody mogą być studenckie ferie. Niezależnie więc od tego, czy dopiero zaczynasz, czy może jesteś już zaawansowanym narciarzem, mogą zainteresować cię propozycje przygotowane specjalnie z myślą o osobach studiujących.

Wyjazd z paczką znajomych – przepis na dobrą zabawę

Najlepsze wyjazdy to te, podczas których wiele się dzieje, a grono przyjaciół zachęca do zabawy, śmiechu i dopinguje do osiągania nowych celów. Uczęszczając na studia nietrudno zebrać paczkę osób zainteresowanych wspólnym spędzeniem czasu na nartach, dlatego warto zdecydować się na wspólny wyjazd, aby dzielić doświadczeniami i przeżywanymi na stoku emocjami.

Czy macie jednak sami szukać dla siebie odpowiedniej oferty? Oczywiście, że nie. Znacznie lepszym rozwiązaniem może być skorzystanie z oferty dedykowanej dla całej grupy, które będzie gwarancją zakwaterowania obok siebie oraz imprez, które przypadną wszystkim do gustu. To znacznie lepszy i bardziej atrakcyjny cenowo sposób na spędzanie wolnego czasu, niż samodzielne rezerwowanie hoteli, wykupywanie Ski Passów, czy odnajdywanie okolicznych ciekawostek i imprez.

Student Plus dla najbardziej wymagających

WinterEvent to firma specjalizująca się w zimowych wyjazdach, która przygotowała ofertę dla najbardziej wymagających studentów: Student Plus, zawierającą wszystko to, co może być dla was najważniejsze, w tym ubezpieczenie narciarskie.

Przede wszystkim w ofercie mieści się zakwaterowanie w ekskluzywnym hotelu lub zespole hoteli, dzięki czemu wszyscy będziecie mogli cieszyć się wspólnym towarzystwem i łatwo ze sobą kontaktować. Za sprawą luksusowego wyposażenia czeka was z kolei wspaniały wypoczynek po dniu pełnym wrażeń.

Następną zaletą oferty Student Plus jest Ski Pass w cenie wyjazdu, pozwalający na korzystanie z okolicznych stoków bez względu na porę dnia, a często także nocy. Dzięki temu nie będziecie musieli martwić się o indywidualne ceny Ski Passów, a co za tym idzie, otrzymacie też bardziej atrakcyjną ofertę jako duża grupa.

Dodatkowo, w ramach oferty przeznaczony jest dla was autokarowy transport z wybranego miasta, zapewniający najwyższy komfort podróży.

Dodatkowe atrakcje

WinterEvent nie zapomina także o tych, którzy do tej pory nie mieli okazji nauczyć się jazdy na nartach czy snowboardzie. Dla grup chętnych oferowane są w ramach wyjazdu szkolenia, które każdemu pozwolą zdobyć nowe umiejętności lub podnieść już posiadane.

Na koniec nie może zabraknąć także odpowiednich imprez, które urozmaicą wieczory i sprawią, że przygoda na nartach będzie jeszcze bardziej niezapomniana. Imprezy tematyczne, konkursy i zabawy z polskim DJ-em na pewno sprawią, że będziecie chcieli wracać w kolejnych latach na takie same ferie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here