Nasze babcie i prababcie często powtarzały, że duża rodzina jest skarbem. Nam bardzo często kojarzy się z koszmarem. Nie bez kozery używa się zwrotu: „Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. W większości przypadków od spędzenia miło czasu z bliskimi dzielą nas jedynie uprzedzenia. Nastolatki nie chcą bawić się z młodszym rodzeństwem mówiąc, że jest nudne. Rodzice za to mają dość dziecka w okresie dojrzewania z powodu buntów. Jest jednak miejsce, które pomoże Wam się zbliżyć. To Energylandia.

W wakacje trudno jest znaleźć złoty środek, którym będzie udany wyjazd. Według nas warto postawić na jednodniowe wycieczki, które są świetnym pomysłem na spędzenie czasu z rodziną. Dzięki takim eskapadom można zobaczyć wiele miejsc. Jednego dnia odwiedzacie ciocię w Łodzi, drugiego wujka w Katowicach, a trzeciego lądujecie w Energylandii. Wycieczki po Polsce samochodem nie są już tak problematyczne, jak kiedyś. Drogi w naszym kraju są coraz lepsze. Dzięki temu poprawia się nie tylko bezpieczeństwo podróży, ale i komfort. Już podczas jazdy możecie budować silniejsze relacje z młodszym pokoleniem. Wspólne śpiewanie, gry i zabawy sprawią, ze wyjazd z dziećmi stanie się fantastyczną przygodą. Gdy dojedziecie się Zatora i zobaczycie nasz lunapark przekonacie się, że to świetnie wykorzystany dzień.

Nie musicie oczywiście przyjeżdżać do nas samodzielnie. Wiele biur podróży oferuje wycieczki w Polsce, które obejmują swoim programem także Energylandię lub są jej stricte dedykowane. Podczas takiego zorganizowanego wyjazdu możecie poznać wiele nowych osób, a Wasze dzieci nawiążą przyjaźnie, być może na całe życie.

DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO

Energylandia podzielona została na cztery strefy. Każda z nich dopasowana jest do różnych potrzeb. Znajdziecie u nas sektor ekstremalny, w którym dostarczymy Wam solidnej dawki adrenaliny. To najbardziej odjechane roller coastery, wieże zrzutu i wahadła. Niektóre z nich rozpędzają się nawet do 110 km/h i generują przeciążenie sięgające 5,5 g. Rozrywkę dopasowaną do wszystkich członków rodziny znajdziecie w strefie familijnej. Obowiązuje tam jednak kryterium wzrostu. Z atrakcji mogą korzystać jedynie osoby, które mierzą więcej niż 140 cm. W tej części parku zapewniamy emocje w rozsądnej dawce. Umieściliśmy tu karuzele, kolejki górskie czy spływy wodne. Strefą dla najmłodszych jest bajkolandia. To kraina spełnionych dziecięcych marzeń. Tam najmłodsi mogą spotkać postaci z ulubionych bajek. Posiadamy własne kolorowe safari, gdzie pociechy poznają ciekawostki związane z Afryką i mieszkającymi tam zwierzętami. W tej części znajduje się także nasza chluba – tradycyjna wiedeńska karuzela. To przepiękna atrakcja z końmi i karocami. Podczas takiej przejażdżki każda dziewczynka poczuje się jak księżniczka, a chłopiec – jak rycerz. Energylandia to także water park, czyli park wodny. W tym miejscu, można schronić się w cieniu parasola lub zadbać o letnią opaleniznę, odpoczywając na leżaku przy kompleksie basenów. Dzieci ucieszy zabawa na naszym tajemniczym okręcie i przy uroczej latarni morskiej. Na najmłodszych czekają również zjeżdżalnie wodne, hydromasaż i jaskinie.

Jeśli zastanawiasz się więc gdzie warto pojechać w Polsce z rodziną – odpowiedź może być tylko jedna: koniecznie odwiedź Energylandię!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here