Aktywne zwiedzanie Krakowa z profesjonalnymi przewodnikami, którzy z pasją opowiedzą Państwu historię Krakowa no numer jeden na liście każdego turysty wybierającego się na połudne Polski. W Krakowie pora roku czy warunki atmosferyczne nie mają znaczenia.  Bogata oferta kulturalna, otwarte obiekty historyczne, muzea czy galerie zapewnią Państwu komfortowe warunki do poznania historii, kultury i sztuki Krakowa. Przewodnicy oprowadzą Państwa ze znawstwem po zabytkach pięknego Krakowa, jego zakamarkach ale także pokażą Państwu najpiękniejsze skarby naszych muzeów i galerii.

Portal Kraków Zwiedzanie to ludzie, którzy dzielą się z turystami pasją  i wiedzą zdobytą na wielu szkoleniach i popartą odpowiednimi certyfikatami. Portal prezentuje wiele cennych informacji o zabytkach Krakowa a także galerię zdjęć, które pokazują piękno dawnej stolicy Polski.

Oferta portalu jest bardzo starannie przygotowana, przez profesjonalnych przewodników, którzy opracowali dla Państwa ponad 30 tras zwiedzania Krakowa i jego okolic! Trasy obejmują standardowe, najczęściej odwiedzane punkty na mapie Krakowa ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wspierając się stworzonymi już trasami przygotowali dla Państwa coś wyjątkowego! Proponują zwiedzanie Wzgórza Wawelskiego, pięknego Starego Miasta, Kazimierza Chrześcijańskiego i Żydowskiego. Z przyjemnością odkrywają przed Państwem historię Nowej Huty, Podgórza czy pokażemy Kraków z otaczających miasto kopców. Nie zapominają także o pielgrzymach, którzy odwiedzają Kraków idąc śladami błogosławionych i świętych. Wędrując śladami naszego papieża zapraszamy do odwiedzenia krakowskich sanktuariów, Kalwarii Zebrzydowskiej czy Wadowic. Dla tych z Państwa, którzy szukają ukojenia poza Krakowem proponujemy wyprawę do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu czy Ojcowskiego Parku Narodowego, który jesienią prezentuje się szczególnie pięknie!
Przewodnicy organizują także wycieczki do Kopalni Soli w Wieliczce a także do Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem – ciekawie, niestandardowo, tak jak oczekujesz!

Przewodnik po Krakowie pomoże Państwu w doborze odpowiedniej trasy, dostosuje ją do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zajmie się także bezpłatną rezerwacją noclegów czy posiłków.
Zachęcamy do odwiedzenie zakładki Portfolio na portalu Kraków Zwiedzanie, gdzie zobaczą Państwo galerię zdjęć klientów z całego świata! Przewodnicy po Krakowie oprowadzają w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i szwedzkim. Proponują nie tylko tradycyjne piesze wycieczki, ale również zwiedzanie Krakowa dorożką, rowerem, meleksem, segwayem, a nawet PartyBusem.

Przewodnik po Krakowie – Gwarancja wysokiego poziomu usług w bardzo atrakcyjnych cenach na rynku!

Zapraszamy Państwa do rezerwowania wycieczek w tym serwisie internetowym. Przewodnicy czekają również na telefony i maile od Państwa. Natychmiast odpowiadają na wszystkie wiadomości, służąc radą i pomocą!

Więcej znajdą Państwo na http://krakowzwiedzanie.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here