Każde dziecko kiedyś marzyło o tym, aby przenieść się w bajeczną krainę rodem ze swoich ulubionych bajek lub cofnąć się w czasie i przestrzeni. Energylandia oraz Western Camp wychodzą naprzeciw tym dziecięcym pragnieniom, próbując je spełnić za pomocą obecności postaci z bajek i niesamowitych scenerii.

W Energylandii dzieci mają swoją własną strefę zabaw o nazwie Bajkolandia, gdzie maluchy mogą spotkać się z postaciami ze swoich ulubionych bajek i na moment poczuć się jak w krainie z najskrytszych marzeń! Przeniesienie się w świat ukochanych kreskówek i filmów to dla dzieciaków ogromna frajda! W Western Camp natomiast dzieciaki poczują się jak dzielny Lucky Luke na Dzikim Zachodzie, którego misją jest nieustanna walka ze złem. Czy można wymyślić lepszy scenariusz na udany rodzinny weekend?

Kompleks o nazwie Western Camp mieści się w miejscowości o nazwie Zator, która znajduje na północ od Wadowic. Stylizowany jest on na klasyczną wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Obiekt liczy aż 600 miejsc noclegowych, zapewniając jednocześnie komfortowe, klimatyzowane domki o najwyższym standardzie zarówno od strony wyposażenia, jak i wrażenia wizualnego. Wszystkie domki są wykonane z najwyższej jakości drewna. Stylizowane są na klasyczne domki preriowe. Do dyspozycji gości są również bardziej oryginalne formy noclegu, takie jak indiańskie namioty Tipi i najprawdziwsze kowbojskie wozy. Jak wygląda standard w tych 3 niezwykłych formach noclegu w Western Camp? Przyjrzyjmy się im bliżej!

Klimatyzowane drewniane domki

Domki, o których było już nieco wspomniane kilka zdań wcześniej. To, co warto dodać w kontekście domków to niewątpliwie to, że ich ogromnym atutem jest wygląd i dbałość o każdy najmniejszy drewniany szczegół. Nie tylko domki wykonane są z drewna, ale również łóżka i część wyposażenia. Do wyboru są łóżka małżeńskie, pojedyncze i piętrowe. Te ostatnie na pewno będą frajda dla tych, którzy zawsze o piętrowym łóżku marzyli. Każdy z domków posiada w pełni wyposażoną łazienkę oraz możliwość regulacji temperatury zarówno w lecie, jak i w zimie (klimatyzacja oraz ogrzewanie). Pokoje w domkach są czteroosobowe lub sześcioosobowe. Dodatkowo w wyposażeniu domki posiadają również szafę, regał, stolik z krzesłami, czajnik, dostęp do TV, suszarkę do włosów, zestaw kosmetyków, pościel i ręczniki oraz dostęp do darmowego Wi-Fi. Obiekt oferuje 6 domków sześć domków parterowych, oraz 9 domków piętrowych, co razem daje aż 60 w pełni wyposażonych, przytulnych i klimatycznych za sprawą drewna pokoi. Wystrój wnętrz utrzymany jest w barwach ciemnego i jasnego brązu oraz zgaszonej żółci i beżów, co wpisuje się idealnie w klimat i barwy Dzikiego Zachodu.

Indiańskie Tipi i kowbojskie wozy

Obiekt oferuje również oryginalne formy noclegowe, mowa oczywiście o indiańskich namiotach Tipi i kowbojskich wozach. Każdy z namiotów posiada 4 pojedyncze łóżka. Wyposażony jest również w szafki ubraniowe, stół z krzesłami, oświetlenie elektryczne i gniazdka, klimatyzację i ogrzewanie, pościel, ręczniki i koce oraz darmowe Wi-Fi. Wszystkie namioty posiadają oczywiście dostęp do sanitariatu, oraz podstawowych elementów jego wyposażenia, czyli: WC, pryszniców, suszarek do włosów czy kosmetyków. Każde Tipi ozdobione jest przepięknymi, kolorowymi wzorami i rysunkami. Wnętrze to połączenie wysokiej jakości płótna i przyjemnego, jasnego drewna. Tipi to na pewno interesujące miejsce na nocleg, a co najważniejsze, miejsce, które wasze dzieci zapamiętają na bardzo długo!

Kolejną równie oryginalną formą noclegu, jest możliwość spędzenia nocy w prawdziwym kowbojskim wozie! Obiekt Western Camp posiada ich aż 40, z czego każdy (podobnie jak w przypadku Tipi) ma 4 miejsca noclegowe. W wyposażeniu znajdziemy 2 łóżka piętrowe, szafę na najpotrzebniejsze rzeczy, stół wraz z krzesłami, oczywiście wozy mają również dostęp do elektryczności (oświetlenie, gniazdka elektryczne), klimatyzacji, ogrzewania, zapewniona jest również pościel i ręczniki oraz dostęp do sanitariatów. Dla tych, co będą chcieli na chwilę uciec z Dzikiego Zachodu, zapewniamy dostęp do darmowego Wi-Fi. Nocleg w kowbojskim wozie na pewno będzie nie lada gratką nie tylko dla dzieci, ale i dla Was, dorosłych. Pozwólcie sobie i dzieciom na odrobinę niezapomnianych wrażeń!

Zalety Western Camp — unikalność i moc atrakcji dla dzieci i dorosłych!

Zaletą Western Camp jest to, że w jego pobliżu znajduje się największy w Polsce park rozrywki Energylandia. Obiekt zapewnia też szereg atrakcji na miejscu, takich jak: wędkowanie, plenerowe seanse kinowe, czy też pola ogniskowe. Na terenie Western Camp znajdują się również nowoczesne boiska do piłki nożnej i siatkówki, jak też niepowtarzalne place zabaw (zarówno dla mniejszych, jak i dla większych dzieci). Rodzice po dniu pełnym atrakcji będą mieli okazję odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie relaksu z leżakami i hamakami. Jeszcze macie wątpliwości czy Energylandia i Western Camp to doskonałe miejsce dla rodziny? Pozostaje to sprawdzić na własnej skórze, a na pewno się nie zawiedziecie!

nocleg w pobliżu energylandii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here